Annette Görtz - charakterysyczna linia graficzna, wysoka jakość materiałów, spójna kolekcja, łącząca tkaninę z dzianiną, oryginalne zapięcia, bogate wzornictwo.

Allude to firma obecna we wszystkich damskich magazynach od Elle po Vogue. Klasyczne fasony strojów wykonanych z luksusowej tkaniny, jaką jest kaszmir, sprawiają, iż ubrania te cechuje najwyższa jakość. To wyrób ekskluzywny oraz klasyczny, co w dodatkowy sposób podkreśla jego niezwykłą wartość.

allude-cashmere.com

Studiorundholz to marka łącząca styl prostych graficznie fasonów spódnic, spodni i żakietów z materiałów doskonałej jakości. Oversizowe kroje, często w stylu grunge tworzą spójną kolekcję dla kobiet myślących o swoim wyglądzie w sposób niekonwencjonalny. Kolekcja Studiorundholz składa się z trzech linii. RUNDHOLZ najbardziej ekskluzywna, DIP* najbardziej awangardowa i BLACK LABEL najprostsza i komercyjna.

studiorundholz.de

Lofina to duńska marka stworzona przez parę entuzjastów projektujących ekologiczne buty z poszanowaniem zagadnień etycznych przy pozyskiwaniu materiałów. Cechą charakterystyczną marki są unikalne i komfortowe wyroby skórzane oraz ich niezwykła elastyczność. Wszystkie produkty marki Lofina wytwarzane są ręcznie w fabryce we Włoszech.

Misją Pal Offner jest zniesienie granic między modą damską i męską, by każdy sam decydował, jak chce się ubierać. Produkty firmy charakteryzują się ponadczasowością oraz prostym, a jednocześnie eksperymentalym wzornictem.