X

Annette Görtz - charakterysyczna linia graficzna, wysoka jakość materiałów, spójna kolekcja, łącząca tkaninę z dzianiną, oryginalne zapięcia, bogate wzornictwo.

Studiorundholz to marka łącząca styl prostych graficznie fasonów spódnic, spodni i żakietów z materiałów doskonałej jakości. Oversizowe kroje, często w stylu grunge tworzą spójną kolekcję dla kobiet myślących o swoim wyglądzie w sposób niekonwencjonalny. Kolekcja Studiorundholz składa się z trzech linii. RUNDHOLZ najbardziej ekskluzywna, DIP* najbardziej awangardowa i BLACK LABEL najprostsza i komercyjna.

studiorundholz.de

Lofina to duńska marka stworzona przez parę entuzjastów projektujących ekologiczne buty z poszanowaniem zagadnień etycznych przy pozyskiwaniu materiałów. Cechą charakterystyczną marki są unikalne i komfortowe wyroby skórzane oraz ich niezwykła elastyczność. Wszystkie produkty marki Lofina wytwarzane są ręcznie w fabryce we Włoszech.

Misją Pal Offner jest zniesienie granic między modą damską i męską, by każdy sam decydował, jak chce się ubierać. Produkty firmy charakteryzują się ponadczasowością oraz prostym, a jednocześnie eksperymentalym wzornictem.

RESIN to polska marka zrównoważona tworząca wegańskie okulary i akcesoria o biżuteryjnym charakterze inspirowane naturą. Produkty są ręcznie ozdabianie naturalnym bursztynem. Ponieważ nie istnieją dwa jednakowe kamienie, RESIN gwarantuje indywidualność. Do produkcji bursztynowych okularów oraz torebek CACTUS MINI BAG marka używa najwyższej jakości materiałów pochodzenia roślinnego, wytrzymałych i hipoalergicznych, dbając nie tylko o atrakcyjny wygląd produktów, ale również o środowisko i świat, w którym żyjemy.