Niemiecka firma ciesząca się uznaniem w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Japonii. Charakterysyczna linia graficzna i wysoka jakość materiałów. Spójna kolekcja, łącząca tkaninę z dzianiną, oryginalne zapięcia, bogate wzornictwo.

annettegoertz.de

Studiorundholz to marka łącząca styl prostych graficznie fasonów spódnic, spodni i żakietów z materiałów doskonałej jakości. Oversizowe kroje, często w stylu grunge tworzą spójną kolekcję dla kobiet myślących o swoim wyglądzie w sposób niekonwencjonalny. Kolekcja Studiorundholz składa się z trzech linii. RUNDHOLZ najbardziej ekskluzywna, DIP* najbardziej awangardowa i BLACK LABEL najprostsza i komercyjna.

studiorundholz.de

Allude to firma obecna we wszystkich damskich magazynach od Elle po Vogue. Klasyczne fasony strojów wykonanych z luksusowej tkaniny, jaką jest kaszmir, sprawiają, iż ubrania te cechuje najwyższa jakość. To wyrób ekskluzywny oraz klasyczny, co w dodatkowy sposób podkreśla jego niezwykłą wartość.

allude-cashmere.com

Marka założona w 2014 roku przez niemiecką projektantkę Sabine Moschüring. Swoją karierę rozpoczęła w 1991 roku pracując między innymi dla takich marek jak Escada Sport, Joop, Iris von Arnim i Claudia Schiffer. SMINFINITY to połączenie czystych form, prostych linii i ciekawych dodatków. Stawia na jakość przędzy i bawi się nitką od najcieńszej do najgrubszej, od czystego kaszmiru po mieszanki jedwabiu, wełny merino i lnu.

sminfinity.de